Registrovat se

Děkujeme za Vaši registraci na iVýzkumy.cz!

V příštích 24 hodinách dostanete potvrzovací e-mail společně s pozváním do Vašeho prvního průzkumu. Pokud by Vám e-mail nepřišel do e-mailové schránky, zkontrolujte si prosím složku se spamem.

Kontakt

Talk Online Panel s.r.o.
Geologická 575/2
152 00 Praha 5
Česká republika


E-Mail: info[at]mail.ivyzkumy.cz
Web: www.ivyzkumy.cz

IČ: 17375886
DIČ: CZ17375886


Společnost byla zapsána do obchodního rejstříku vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 370803, dne 28. 7. 2022.

 

Autorská práva

Obsahy těchto stránek jsou chráněny autorskými právy. Jakékoliv další využití, zejména ukládání do databáze, zveřejňování, kopírování, jakékoliv formy komerčního využití a předávání třetím osobám ať již v plném rozsahu, částečně, nebo ve zpracované formě je bez souhlasu Talk Online Panel s.r.o. zakázáno. Tištěný nebo jiný obsah je k dispozici pouze pro osobní potřebu. Není zpřístupněn třetím osobám, ani pro nekomerční účely nebo soukromé zájmy, například pro prezentaci třetím stranám. Úplné nebo částečné použití zdrojového kódu nebo jiných složek systému a publikovaných materiálů (obrázky, zvuky atd.) je chráněno autorskými právy a licenčními podmínkami majitele a jakékoliv použití musí být výslovně písemně schváleno.

Odvolání

Vydavatel sestavuje a upravuje informace na této webové stránce na základě svých nejlepších znalostí s cílem poskytnout tak uživatelům seriózní a aktualizované informace. Veškeré informace k dispozici prostřednictvím hypertextového odkazu nebo internetu znamená, že nejsou přímo spojeny s vydavatelem. Nebude přijat žádný závazek za informace obsažené tam ani žádné následky jeho použití. V souladu se zákonem, vydavatel výslovně poukazuje na to, že chyby nelze zcela vyloučit, a že všechny informace jsou poskytnuty k opravě. Vydavatel nenese odpovědnost za chyby týkající se důsledku zdrojů nebo zpracování a nenese zodpovědnost za obsah a jeho následky. Vydavatel zejména nenese přímou či nepřímou odpovědnost za přímé nebo nepřímé důsledky použití nebo za zneužití informací obsažených na těchto webových stránkách.